Ostuinfo

  • Ostu sooritamiseks meie e-poes soovitame luua kliendikonto. Kliendikonto loomine ei ole kohustuslik. Kõigile registreerunud klientidele on hinnad -5% soodsamad.

  • Soovitud toote leidmiseks võid kasutada otsingut või otsida teemade järgi.

  • Ostukorvi sisu vaatamiseks vajuta lingile „Ostukorv“.

  • Ostu vormistamiseks vali meelepärane maksmise ja kättetoimetamise viis.

  • Oma ostu eest saate tasuda kas pangaülekandega või Paypal´i maksega.

Kauba kättesaamiseks on järgmised võimalused:

Tulen ise järele (0 €) 

Itella SmartPOST pakiautomaati: 2.79 €
Saad valida omale sobivaima pakiautomaadi, kuhu oma saate tellitud kaubale järgi minna.

Omniva pakiautomaati: 2.89 €
Saad valida omale sobivaima pakiautomaadi, kuhu oma saate tellitud kaubale järgi minna.

Standardpakk postkontorisse: 3.69 €
Pakk saadetakse Sulle lähimasse postkontorisse.

ELS Kuller (5,50 €) Tervet Eestit kattev kullerteenus. Paki kättetoimetamisel võtab kuller Sinuga eelnevalt ühendust ja lepib kokku sobiva aja saadetise üleandmiseks. Selleks kontrolli kindlasti üle kontaktandmetes olev telefoninumber ja aadress, kuhu saadetis peab jõudma.

Kauba tagastamine:

* Tellijal on õigus esitada pretensioone OÜ Meisterdajad e-posti aadressil info@meisterdajad.ee hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul toote kättesaamisest arvates.

* Tellijal on õigus e-poest tellitud toodete tellimusest taganeda alates tellimuse tegemisest kuni toodete kättesaamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul. Juhul kui tellija taganeb tellimusest, siis kohustub tellija tagastama kasutamata ja kahjustamata tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate ja toodete saamisest arvates.

* Kaupade tagastamise transpordi maksumuse tasub tellija. Tellijale tagastatakse tellimuse eest tasutud summa, v.a. transpordi maksumus. Kui tellija sai kauba tasuta transpordiga, on ta kohustatud hüvitama OÜ Meisterdajad transpordiga seotud kulud tellimuse tagastamisel. Nimetatud summa arvatakse maha tellijale tagastatavast summast.

* Juhul kui tellija tagastatud toode on kasutatud, siis on OÜ Meisterdajad e-poel õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni toote müügihinnani sõltuvalt toote väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha tellijale tagastatavast summast.

* OÜ Meisterdajad kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik tellija pretensioonid.

* OÜ Meisterdajad kohustub välja vahetama toodete praakeksemplarid. Vastutame üksnes tootmisvigade jm puuduste eest, mis olid olemas toote üleandmisel tellijale. Me ei vastuta pärast toote üleandmist tahtlikult või tahtmatul tekitatud puuduste eest.

Privaatsuspoliitika

OÜ Meisterdajad on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. 

Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente OÜ Meisterdajad tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib OÜ Meisterdajad avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab OÜ Meisterdajat' le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport. 
 

Isikuandmete kaitse
OÜ Meisterdajad rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
 

Turvalisus
OÜ Meisterdajad e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. 
 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.
Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@meisterdajad.ee